Održano opštinsko takmičenje u stonom tenisu

Opštinsko takmičenje u stonom tenisu za učenice i učenike osnovnih i srednjih škola održano je jueč u SRC“Breza.

Organizator ovogodišnjeg  takmičenja bio je Savez za školski sport  a učestvovale su četiri ekipe pionira, tri ekipe pionirki, tri ekipe omladinaca i tri ekipe omladinki. Ukupno se takmičilo  36 učenika, od toga 19 učenika i učenica osnovnih škola i 17 učenika i učenica srednjih škola.

Plasman za pionire je sledeći:

Ekipno:

OŠ „Kralj Aleksandar I“ G.Milanovac (Bogdan Lukić 7/2 , Pavle Petaković 7/1, Đorđe Glišić 8/4)
OŠ „Ivo Andrić“ Pranjani (Nenad Kozoder, Matej Petrović, Vuk Drinčić)
OŠ „ Desanka Maksimović“ (Nemanja Pajović 8/4, Ognjen Radovanović 8/4, Nikola Lečić 8/3)

Pojedinačno:

Lečić Nikola 8/3, OŠ „ Desanka Maksimović “G.Milanovac
Petaković Pavle 7/1, OŠ „ Kralj Aleksandar I “G.Milanovac
Vuk Drinčić, OŠ „Ivo Andrić“ Pranjani

Plasman na okružni rang takmičenja obezbedila je OŠ „Kralj Aleksandar I“ G.Milanovac (Bogdan Lukić 7/2 , Pavle Petaković 7/1, Đorđe Glišić 8/4), a pojedinačno Lečić Nikola 8/3,  OŠ „ Desanka Maksimović“ G.Milanovac.

Plasman za pionirke je sledeći:

Ekipno:

OŠ „Ivo Andrić“ Pranjani (Milica Marković 8/3 , Milica Vujanić 7/3)
OŠ „Desanka Maksimović“ (Luković Lena 7/4, Marković Anastasija 8/4)
OŠ „ Kralj Aleksandar I “G.Milanovac (Dunja Jovović 8/1, Sara Pesić 8/1, Nina Mandić 8/4)

Pojedinačno:

Dunja Jovović 8/1 OŠ „ Kralj Aleksandar I “G.Milanovac
Milica Vujanić 7/3 OŠ „Ivo Andrić“ Pranjani
Anastasija Marković OŠ „Desanka Maksimović“ G.Milanovac

Plasman na okružni rang takmičenja obezbedila je OŠ „Ivo Andrić“ Pranjani (Milica Marković 8/3, Milica Vujanić 7/3), a pojedinačno Dunja Jovović 8/1 OŠ „ Kralj Aleksandar I “G.Milanovac.

 

Plasman za omladince je sledeći:

Ekipno:

TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac (Vuk Glišović-Lukić 4/1, Mihailo Milošević 4/3, Miloš Kozoder  4/2)
ETŠ „Knjaz Miloš“ G.Milanovac (Matović Đorđe 1/2, Minić Ognjen 2/2)
Gimnazija „Takovski ustanak“ G. Milanovac (Andrej Polomac, Lazar Petrović, Pavle Savić)

Pojedinačno:

Glišović Lukić Vuk 4/1, TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac
Polomac Andrej, Gimnazija „Takovski ustanak“
Mihailo Milošević 4/3 TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac

Plasman na okružni rang takmičenja obezbedila je TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac (Vuk Glišović-Lukić 4/1, Mihailo Milošević  4/3, Miloš Kozoder 4/2), a pojedinačno Glišović Lukić Vuk 4/1, TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac.

Plasman za omladinke je sledeći:

Ekipno:

Gimnazija „Takovski ustanak“ G.Milanovac (Teodora Glišović 2/4, Jana Savić 2/1, Igrutinović Marijana 2/2)
ETŠ „Knjaz Miloš“ G.Milanovac (Adžić Katarina 3/3, Emilija Maksimović 3/3, Nikolina Jovanović 2/3)
TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac (Petrović Lena 2/1, Veličković Ivana 3/1)

Pojedinačno:

Jana Savić 2/1, Gimnazija „Takovski ustanak“ G.Milanovac
Lena Petrović 2/1, TŠ „Jovan Žujović“ G.Milanovac
Teodora Glišović 2/4, Gimnazija „Takovski ustanak“ G.Milanovac

Plasman na okružni rang takmičenja obezbedila je Gimnazija „Takovski ustanak“ G.Milanovac (Teodora Glišović 2/4, Jana Savić 2/1, Igrutinović Marijana), a pojedinačno Jana Savić 2/1, Gimnazija „Takovski ustanak“ G.Milanovac.

Vladimir Radonjić / GM PRESS

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *